Jak Pozbyć się PRYSZCZY? Wiesz to?

Jak Pozbyć się Pryszczy? Czy to takie trudne?

Hej, jak się domyślasz- pytanie u góry oczywiście jest retoryczne. W samej Polsce dziesięć tysięcy osób miesięcznie szuka informacji w internecie o tematyce jak wyżej czyli jak pozbyć się pryszczy.

W radiu, telewizji reklamowane są różnego rodzaju preparaty, maści, które mają pomóc pozbyć się pryszczy „raz na zawsze” 🙂

Według mnie nie ma metody, która raz na zawsze powie Twojemu ciału- „słuchaj kolego, masz teraz wchłonąć tę tabletkę i raz na zawsze zapomnieć czym są pryszcze”!

Nie ma takiej opcji. Nasze ciało systematycznie się zmienia i w związku z tym mamy również zmiany skórne. Zaskórniki, wypryski, pieprzyki itp.

Wracając jednak do głównego pytania- pozbycie się pryszczy nie jest trudne, jednak warto wiedzieć jak to zrobić. Nie gwarantuje, że to pomoże każdemu, ale jeśli chociaż jedna osoba na tym skorzysta to będę bardzo zadowolony z tego faktu.

Co Wspólnego ma Drzazga z Wypryskami

Przypomnij sobie (ałć!) te wszystkie przypadki kiedy pod skórę wbił Ci się mikroskopijny kawałek drewna czyli drzazga.

Co wtedy robiłeś? Szukałeś plastra, żeby jak najszybciej zakleić owo nowe powstałe coś na Twojej ręce czy skupiałeś się może, aby znaleźć dobrą pensete, która z łatwością poradzi sobie z drzazgą?

jak wyciagnac drzazge

Odpowiedź jest oczywista, ale wiele osób niestety szuka plastra. Kupują różnego rodzaju rozwiązania, które działają na problem z zewnątrz.

Moim zdaniem jest to bez sensu i poniżej przeczytasz co tak naprawdę pomoże Ci pozbyć się pryszczy na bardzo długi czas, ale zanim to…

ZOBACZ ARTYKUŁ – „JAK ZMOTYWOWAĆ SIĘ DO ĆWICZEŃ

Co Się Stało Gdy Ostatnio Wróciłem Bardzo Późno do Domu z Imprezy?

Była godzina czwarta nad ranem. Byłem niesamowicie głodny i za namową znajomego skusiłem się, aby pochłonąć olbrzymiego kebaba na raz! Bardzo zdrowe, prawda?

Sam kebab był z mięsem z kurczaka (obawiam się, że to nawet nigdy nie stało obok kurczaka). O jakości tego jedzenia przekonałem się już na drugi dzień.

Na mojej szyi zadomowił się pryszcz wielkości małej główki szpilki i wyglądał jak by mówił do mnie „idź jeszcze raz na kebaba, bo smutno mi tu samemu…”. Bardzo szybko uświadomiło mnie to, że to co jesz może po paru godzinach dać Ci pokwitowanie na Twojej twarzy.

Jaki z Tego Wniosek. Jak Pozbyć Się Pryszczy?

Generalnie dam Ci tu bardzo prostą wskazówkę na to jak możesz pozbyć się problemu z nawracającymi pryszczami na Twoim ciele.

Pryszcz to tak naprawdę toksyna, która została wydalona przed Twoje ciało przez skórę. Inne zanieczyszczenia wydalasz przez kał oraz przed pocenie się jak i przez oddychanie.

To Co Jesz Buduje Ciebie oraz Twoje Ciało.
Jesz Śmieci- Twoje Ciało Wydala Je Między Innymi Przez Skórę i Stąd Biorą Się Pryszcze…

Czy To Takie Proste Jak Piszesz Jordan?

TAK! Oczywiście są przypadki gdzie wypryski to norma. Na przykład okres dojrzewania u kobiet i mężczyzn. Istnieją też choroby skóry gdzie, żeby pozbyć się tego do akcji musi wkroczyć dermatolog.

Jednak w większości przypadkach powodem wyprysków jest:

  • zażywanie narkotyków,
  • palenie papierosów,
  • jedzenie cukru,
  • spożywanie alkoholu,
  • jedzenie fast-foodów,
  • spożywanie przetworzonego jedzenia,
  • wdychanie zanieczyszczonego powietrza,

Uwierz mi- Twoje ciało ma tak świetne mechanizmy samooczyszczania się, że tylko dzięki nim dalej żyjesz. W przeciwnym wypadku masa toksyn, która otacza nas codziennie już dawno by Cie zabiła.

Jeśli zatem chcesz mieć spokój z tym problemem to zwracaj proszę większą uwagę na to co jesz. To co jesz buduje Ciebie i jeśli jesz śmieci to w bardzo szybkim tempie Twój organizm wynagrodzi Ci to nowymi czerwonymi kropkami na twarzy.

A Ty co o tym myślisz? Zostaw komentarz 😉

Dodaj komentarz

Bezpłatny Trening Wideo